podróże|wypady za miasto

Dąbrowa Tarnowska – miasto z historią

Dlaczego właśnie Dąbrowa Tarnowska? Ponieważ miasto to jest bardzo zróżnicowane pod względem zabytków i wartych obejrzenia miejsc, jednocześnie stanowi ono świetną bazę wypadową do okolicznych miejscowości. Warto zatem poznać szczegóły, by wiedzieć, że naprawdę warto udać się do tego miasta i poczuć jego klimat.

Okoliczne atrakcje w Dąbrowie Tarnowskiej

Miasto to jest piękne samo w sobie. Przede wszystkim przyciąga do siebie miłośników historii oraz zabytków, które wiążą się z czasami wojennymi. Z pewnością jednym z ciekawszych, a zarazem wartych odwiedzenia miejsc jest Synagoga, ale również kościół Wszystkich Świętych. Na terenie miasta zlokalizowany jest ponadto cmentarz wojenny z czasów Pierwszej Wojny Światowej. To jednak nie wszystko. Jeżeli do miasta przyjeżdżają turyści o zamiłowaniach sportowych, mogą niemalże w każdej chwili wybrać się na wycieczkę rowerową po ścieżkach, których długość sięga od 30 do nawet 70 kilometrów. Atrakcji na tym nie koniec. Turyści mogą ponadto skorzystać z Miejskiego Ośrodka Sportu, na terenie którego znajduje się plac zabaw dla dzieci i boiska. W zależności od pory roku, latem można tutaj skorzystać z odkrytego basenu, a w zimie otwierane jest w mieście lodowisko naturalne. Jak widać, w Dąbrowie Tarnowskiej nie można się nudzić bez względu na czas i porę roku.

Jeżeli tylko ma się ochotę na wypad za miasto, z tejże miejscowości można wybrać się do znajdującego się nieopodal Tarnowa. To tylko 20 kilometrów, czyli około 30 minut jazdy samochodem. Dlaczego warto? Ponieważ w tymże mieście znajduje się piękna starówka, ale również liczne zabytki historyczne, architektoniczne oraz parki.

Zakwaterowanie w Dąbrowie Tarnowskiej

Jeżeli planuje się wyjazd w tutejsze okolice oraz dłuższy pobyt, warto skorzystać z interesującej oferty noclegowej, jaką prezentuje Hotel Cristal Park. Dąbrowa Tarnowska to właśnie miejsce, w którym ów hotel się znajduje. Przede wszystkim należy zaznaczyć, iż jest to czterogwiazdkowy obiekt, jako jeden z niewielu w okolicy. W obiekcie znajdują się pokoje o wysokim standardzie, przestronne, komfortowe i przytulne. Każdy z nich został wyposażony w klimatyzację, ale również atrakcyjne i stylowo prezentujące się meble. Co więcej, pokoje wyposażono również w pełen węzeł sanitarny, gdzie można liczyć na ofertę z prysznicem lub wanną. Wszystko zależy od osobistych predyspozycji i oczekiwań gości, jak i również od dostępności danego pokoju. Goście mają również na swój użytek telewizor LCD i telefon, ale także minibar i internet bezprzewodowy.

Na co jeszcze można liczyć podczas odpoczynku w tym hotelu? Strefą odpoczynku po całym dniu jest z pewnością część hotelowa, w której znajduje się kryty basen dla gości, ale również basen odkryty udostępniany na czas letni. Klienci często korzystają również z jacuzzi, sauny i siłowni. To dobre rozwiązanie nie tylko dla osób, które przyjeżdżają w celach turystycznych do miasta, ale także dla klientów biznesowych, którzy po całym dniu pragną zrelaksować się i wypocząć.

Zarówno dla gości biznesowych, jak i stawiających a rekreację lub sport, z pewnością bardzo zwane jest hotelowe jedzenie. Tutaj w restauracji można liczyć na pyszne śniadania, które serwowane jest w formie szwedzkiego stołu. To jednak nie tylko wędliny i pieczywo, ale również wykwintne sery i dania na ciepło, jak naleśniki oraz omlety. Goście mogą także skosztować pysznych obiadów i kolacji, które opierają się na kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Każde danie przyrządzone z należytą mu starannością dba o podniebienia klientów i dostarcza im energii do kolejnych wyzwań. Jeżeli gośćmi hotelowymi są rodziny z dziećmi, najmłodsi także mogą cieszyć się specjalnie dla nich przygotowanym menu. Jeżeli dzieci są zbyt małe, dla rodziców udostępniane jest na ich życzenie krzesełko do karmienia. Wszystko po to, by zarówno najmłodsi, jak i najstarsi mogli czuć się komfortowo. Dzieci mogą ponadto spędzić swój czas na placu zabaw znajdującym się obok hotelu. Wysoka klasa i wysoka jakość to w czterogwiazdkowym obiekcie podstawa. Nocując w Hotelu Cristal Park nikt nie będzie zawiedziony i odpocznie przed kolejnym dniem.

linkhou2_odk24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *